پیام فرستادن
خانه محصولاتتولید کننده بسته های شبکه

خالق خالص شبکه TAP Security Generator برای ابر عمومی ابر عمومی و ابر ترکیبی

خالق خالص شبکه TAP Security Generator برای ابر عمومی ابر عمومی و ابر ترکیبی

  • خالق خالص شبکه TAP Security Generator برای ابر عمومی ابر عمومی و ابر ترکیبی
خالق خالص شبکه TAP Security Generator برای ابر عمومی ابر عمومی و ابر ترکیبی
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: MATRIX-TCA-CG
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ابر عمومی: ابری که می تواند توسط کاربران ارائه دهنده شخص ثالث استفاده شود ابر خصوصی: ساخته شده برای استفاده توسط یک مشتری واحد
ابر ترکیبی: ترکیبی از خدمات ابری عمومی و خصوصی قابلیت اطمینان: قدرت ماژول PEM ، کانال خوب اتلاف حرارت
برنامه های کاربردی: ابر عمومی ، ابر خصوصی و ابر ترکیبی SDN می سازد: شبکه و همه سیستم های IT بهتر است
برجسته:

شیر شبکه ابری

,

تولید کننده بسته های شبکه

,

شیر امنیت شبکه

Net TAP Security and Networking برایابر عمومیابر خصوصی وابر ترکیبی

 

ابر عمومی در مقابل ابر خصوصی در مقابل ابر ترکیبی

با تکامل محاسبات ابری ، تقریباً هر شرکتی امروزه محاسبات ابری را برنامه ریزی یا استفاده می کند ، اما همه شرکت ها از همان نوع الگوی ابر استفاده نمی کنند. در واقع سه مدل مختلف ابر وجود دارد ، از جمله ابرهای عمومی ، ابرهای خصوصی و ابرهای ترکیبی. به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام مدل ابری متناسب با نیازهای شرکت مناسب است ، در اینجا نحوه مقایسه و مقایسه این سه مدل آورده شده است.

 

ابرهای عمومی

ابر عمومی معمولاً ابری است که می تواند توسط کاربران ارائه دهنده شخص ثالث استفاده شود.یک ابر عمومی به طور کلی از طریق اینترنت در دسترس است و ممکن است رایگان یا ارزان باشد. موارد زیادی از چنین ابری وجود دارد که می تواند در سراسر شبکه عمومی باز امروز خدمت کند. بزرگترین اهمیت ابر عمومی این است که می تواند خدمات جذابی را به کاربران نهایی ارائه دهد با قیمت پایین و ایجاد ارزش تجاری جدید.به عنوان یک پلت فرم پشتیبانی ، ابر عمومی همچنین می تواند ارائه دهندگان خدمات بالادستی (مانند خدمات با ارزش افزوده و تبلیغات) را با کاربران نهایی پایین دستی ادغام کند تا یک زنجیره ارزش و اکوسیستم جدید ایجاد کند. این به مشتریان امکان دسترسی و اشتراک زیرساخت های رایانه ای اساسی ، از جمله سخت افزار ، را می دهد. ذخیره سازی و پهنای باند

جوانب مثبت: علاوه بر ارائه خدمات از طریق شبکه ، مشتریان فقط برای منابع مورد استفاده خود باید هزینه برق را پرداخت کنند. علاوه بر این ، از آنجا که سازمان ها به زیرساخت رایانش ابری ارائه دهنده خدمات دسترسی دارند ، دیگر نگران نصب و نگهداری نیستند. خودشان

نکات منفی: مربوط به ایمنی است. ابرهای عمومی معمولاً بسیاری از الزامات انطباق امنیتی را برآورده نمی کنند ، زیرا سرورهای مختلف در چندین کشور زندگی می کنند و مقررات امنیتی مختلفی دارند. همچنین ، مشکلات شبکه می توانند در اوج ترافیک آنلاین رخ دهند. در حالی که مدل ابر عمومی به طور کلی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است با ارائه قیمت تمام شده ، هزینه جابجایی مقدار زیادی داده به سرعت افزایش می یابد.

 

ابرهای خصوصی

ابرهای خصوصی برای استفاده توسط یک مشتری ساخته می شوند ، بنابراین موثرترین کنترل را بر داده ها ، امنیت و کیفیت خدمات فراهم می کند. این شرکت زیرساخت را دارد و می تواند نحوه استقرار برنامه ها را در آن زیرساخت کنترل کند. ابرهای خصوصی را می توان در داخل مستقر کرد دیوار آتش یک مرکز داده سازمانی ، یا می توان آنها را در یک مکان میزبانی امن مستقر کرد. ابرهای خصوصی یک مسئله امنیتی بزرگ هستند و برخی از شرکت ها شروع به ساخت ابرهای خصوصی خود می کنند.

مزیت: امنیت بیشتری را فراهم می کند زیرا یک شرکت واحد تنها موجود مشخص شده است که می تواند به آن دسترسی داشته باشد. این همچنین IT را برای سازمان ها آسان می کند تا منابع خود را برای تأمین نیازهای خاص IT تنظیم کنند.

موارد منفی: هزینه های بالای نصب. علاوه بر این ، این شرکت به منابع زیرساخت رایانش ابری مشخص شده در قرارداد محدود شده است. سطح بالای امنیت در ابرهای خصوصی همچنین می تواند دسترسی از مکان های دور را دشوار کند.

 

ابرهای ترکیبی

ابرهای ترکیبی ترکیبی از خدمات ابری عمومی و خصوصی است. به دلایل امنیتی و کنترلی ، همه اطلاعات شرکت نمی تواند در ابر عمومی قرار گیرد ، بنابراین بیشتر شرکت هایی که قبلاً از رایانش ابری استفاده می کنند ، از مدل ابری ترکیبی استفاده می کنند. بسیاری از آنها از ابرهای خصوصی و عمومی استفاده کنید و برخی نیز ابرهای عمومی ایجاد می کنند. از آنجا که ابرهای عمومی فقط کاربران را بابت منابعی که استفاده می کنند هزینه می گیرند ، ابرهای متمرکز به روشی بسیار ارزان برای مدیریت خوشه های مورد تقاضا تبدیل می شوند. برای برخی از خرده فروشان ، به عنوان مثال ، عملیاتی تقاضا با فصل تعطیلات افزایش می یابد ، یا برخی از مشاغل افزایش فصلی را تجربه می کنند. ابرهای ترکیبی همچنین پایه خوبی برای تقاضای انعطاف پذیر برای اهداف دیگر مانند بازیابی فاجعه فراهم می کنند. این به این معنی است که ابرهای خصوصی از ابرهای عمومی به عنوان بستری برای فاجعه استفاده می کنند انتقال و استفاده از آن در صورت لزوم. این یک مفهوم بسیار مقرون به صرفه است. ایده خوب دیگر این است که از ابر عمومی به عنوان یک پلت فرم جایگزین استفاده کنید ، در حالی که سایر گزینه های عمومی را انتخاب کنیدds به عنوان سیستم عامل انتقال فاجعه.

جوانب مثبت: به کاربران امکان می دهد تا از ابرهای عمومی و خصوصی استفاده کنند. این همچنین انعطاف پذیری زیادی را برای برنامه های کاربردی فراهم می کند تا در محیط ابری حرکت کنند. علاوه بر این ، مدل ابر ترکیبی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است زیرا شرکت ها می توانند تصمیم بگیرند از منابع محاسبات ابری گران تر استفاده کنند به عنوان مورد نیاز.

موارد منفی: نگهداری و محافظت از آن دشوار است زیرا تنظیمات پیچیده تر است. علاوه بر این ، از آنجا که یک ابر ترکیبی ترکیبی از سیستم عامل های مختلف ابر ، داده ها و برنامه ها است ، ادغام می تواند یک چالش باشد. همچنین هنگام سازگاری ، مشکلات سازگاری عمده ای بین زیرساخت ها وجود دارد ابرهای ترکیبی

خالق خالص شبکه TAP Security Generator برای ابر عمومی ابر عمومی و ابر ترکیبی 0

کارگزار بسته های پلاگین شبکه پلاگین Matrix Modular طراحی شده در Cloud چیست؟
با تسریع در ساخت پهنای باند حامل و توسعه سریع شبکه های 3G ، 4G و 5G و با محبوبیت و توسعه فناوری های داده های بزرگ و رایانش ابری ، ترافیک داده ها در حال رشد است و نیاز به پهنای باند برای شبکه های ستون فقرات و شبکه های اصلی در حال افزایشاز سال 2013 ، اپراتورهای اصلی شروع به ارتقا gradually تدریجی شبکه ستون فقرات کرده اند.رسانه پیوند اصلی انتقال شبکه ستون فقرات از پیوندهای 10GPOS و 40GPOS به پیوندهای 100G Ethernet گسترش می یابد.این امر ناگزیر به بروزرسانی مداوم فناوری جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ منجر خواهد شد.در مواجهه با محیط پیوند 100GE با ظرفیت پهنای باند بالا ، چگونگی تأمین م effectivelyثر نیازهای مختلف امنیت ملی ، نظارت بر امنیت شبکه ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های DPI خط لوله هوشمند اپراتور به یک نقطه داغ در زمینه دستیابی و تجزیه و تحلیل داده تبدیل خواهد شد.
ارتباطات Chengdu Shuwei جهت توسعه اینترنت و توسعه سیستم دید MATRIX-TCA-CG برای دستیابی به ترافیک (ضبط ترافیک) و اختصاص داده شده به مجموعه ترافیک و برنامه های تجزیه و تحلیل بصری مورد نیاز در 1GE ، 10GE ، 10G / 40G POS ، 40GE و پیوندهای 100GE.MATRIX-TCA-CG توابع خروجی فرمان آزاد مانند جمع آوری / جمع آوری جریان شبکه ، تجمیع ، فیلتر کردن ، انتقال / توزیع و توازن بار را ادغام می کند و یک راه حل کارآمد برای تجزیه و تحلیل جریان ارائه می دهد.
 
Matrix-TCA-CG یک دستگاه کنترل تجسم داده شبکه برای چگالی بالا و جریان زیاد 10G / 40G / 100G است.
Matrix-TCA-CG به طور خاص برای جمع آوری داده های پیوندهای 10GE 40GE و 100GE به طور گسترده در اپراتورهای صادرات اینترنت همراه ، صادرات IDC ، شبکه استانی و ستون فقرات توزیع شده است.
بر اساس معماری استاندارد ATCA ، MATRIX-TCA-CG دارای قابلیت اطمینان در سطح حامل بالا و گستردگی بالایی است که می تواند به صورت روان پیکربندی صفحه عملکردی CARDS را برای کنار آمدن با سناریوهای تقاضای بندر از مشخصات و اندازه های مختلف انجام دهد.

خالق خالص شبکه TAP Security Generator برای ابر عمومی ابر عمومی و ابر ترکیبی 1

مدیریت منبع واحد ماژول های مشاهده

سیستم دید ترافیک MATRIX-TCA برای اولین بار در صنعت با استفاده از مدیریت متمرکز منابع بصری مبتنی بر گرافیک برای ارائه یک رابط مدیریت منابع هیئت مدیره مبتنی بر WYSIWYG مبتنی بر رابط وب در کارت کنترل اصلی کل دستگاه است.کاربر می تواند بصورت بصری نمای شاسی فعلی ، تمام نماهای کارت درج شده در شاسی و نمای وضعیت کار هر صفحه در صفحه مدیریت منابع را مشاهده کند تا مکانیزم مدیریت ساده ای برای مدیریت پیچیده برد ارائه دهد.

 

مدیریت مشاهده سیاست بازدید از ترافیک یکپارچه

سیستم قابلیت مشاهده ترافیک MATRIX-TCA مدیریت بصری یکپارچه ای برای جمع آوری و استراتژی های توزیع ترافیک برای تمام کارت های کل دستگاه پیاده سازی می کند و کنترل اصلی را بر اساس برخی از قوانین انتخاب اصلی تعیین می کند.تمام خط مشی های کارت حافظه در شاسی در مجموعه کارت اصلی کنترل تکمیل می شود.به صورت دستی به کارتهای دیگر نروید.

منابع درگاه کارت متحرک و نمایش پیکربندی.از رابط یکپارچه برای آدرس دهی به رابط سرویس هر برد از طریق نوع پورت یکپارچه ، شماره شکاف ، شماره شکاف فرعی یا شماره پورت استفاده می شود.پیکربندی درگاه و خط مشی های بعدی اجرا می شود.در نمای پیکربندی مدیریت می توان به نام پورت بصری اشاره کرد ، که پیکربندی مدیریت کاربر را بسیار تسهیل می کند.

توپولوژی Backplane مسیریابی خودکار داده را پنهان می کند.کل دستگاه فناوری متناوب مسیریابی خودکار را روی صفحه ارائه می دهد.کاربران فقط باید بدون توجه به توپولوژی اتصال backplane ، به رابط سرویس پانل های جلو و عقب توجه کنند.نرم افزار مدیریت بصری به طور خودکار مسیریابی داده بین برد را بر اساس اتصال واقعی صفحه برای برنامه سیاست محاسبه می کند.هماهنگی پیکربندی پیکربندی کاربر را بسیار ساده می کند.

نمای پیکربندی مدیریت سیاست واحد.این دستگاه نمای مدیریت تنظیمات سیاست توزیع ترافیک متمرکز را فراهم می کند.کاربران می توانند به طور انعطاف پذیر سیاست های کسب و خروجی داده ها را در تابلو تعریف کنند.آنها همچنین می توانند به طور انعطاف پذیری تعادل بار بین برد ، جمع آوری داده های بین برد و سیاست های خروجی تخلیه را تعریف کنند.

کارتهای راحت مدیریت نگهداری نسخه نرم افزار.همه تابلوها از یک نسخه نرم افزاری استفاده می کنند و می توانند به روش های مختلف (بر اساس WEB / TFTP / FTP و غیره) برای ساده سازی عملیات نگهداری و ارتقا user کاربر ارتقا یابند.


مشخصات بسته کارگزار شبکه و نوع ماژول

نوع ملفه نمونه محصول پارامتر اساسی ملاحظات
شاسی NTCA-CHS-7U7S-DC ارتفاع: 7U ، 7 اسلات ، ATCA شاسی ، دو ستاره 100G backplane ، 3 ولتاژ بالا DC (240VDC ~ 280VDC) ورودی ، 3 * 2 + 1 اضافی 3000W ماژول برق باید یکی را انتخاب کنید
NTCA-CHS-7U7S-AC ارتفاع: 7U ، 7 اسلات ، ATCA شاسی ، دو ستاره 100G backplane ، 3 ولتاژ بالا AC (240VDC ~ 280VDC) ورودی ، 3 * 2 + 1 اضافی 3000W ماژول برق
کارت خدمات NT-TCA-SCG10 کارت تبادل 100G ، رابط 10 * QSFP28 با توجه به نیازهای واقعی تجارت انتخاب کنید
NT-TCA-CG10 کارت خدمات 100G ، رابط 10 * QSFP28
NT-TCA-XG24 کارت خدمات 10G ، رابط 24 * SFP +
NT-TCA-RTM-CG10 کارت RTG 100G ، رابط 10 * QSFP28
NT-TCA-RTM-EXG24 کارت 10G RTM ، رابط 24 * SFP +
   
TCA Visibility سیستم نرم افزاری جاسازی شده NT-TCA-SOFT-PKG   باید

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مشخصات ماشین

موارد مشخصات فنی
اندازه شاسی NTCA-CHS-7U7S-DC: 310.45 میلی متر (H) × 482.6 میلی متر (W) × 443.6 میلی متر (D)
NTCA-CHS-7U7S-AC: 310.45 میلی متر (H) × 482.6 میلی متر (W) × 443.6 میلی متر (D)
NTCA-CHS-16U14S-DC: 708.35 میلی متر (H) × 482.6 mm (W) × 502.15 mm (D)
NTCA-CHS-16U14S-AC: 708.35 میلی متر (H) × 482.6 mm (W) × 502.15 mm (D)
شاسی و قدرت آداپتور منبع تغذیه
NTCA-CHS-7U7S-DC: ولتاژ بالا DC (240VDC ~ 280VDC)
NTCA-CHS-7U7S-AC: 220 ولت AC
NTCA-CHS-16U14S-DC: ولتاژ بالا DC (240VDC ~ 280VDC)
NTCA-CHS-16U14S-AC: 220 ولت AC
قدرت:
NTCA-CHS-7U7S-DC: حداکثر مصرف برق با پیکربندی کامل <3000W
NTCA-CHS-7U7S-AC: حداکثر مصرف برق با پیکربندی کامل <3000W
NTCA-CHS-16U14S-DC: حداکثر مصرف برق با پیکربندی کامل <5000W
NTCA-CHS-16U14S-AC: حداکثر مصرف برق با پیکربندی کامل <5000W
نیاز به محیط زیست دمای کار: 0 ℃ ~ 50
دمای ذخیره سازی: -20 ℃ ~ 80
رطوبت کاری: 5٪ 95٪ ، غیر متراکم
صدور گواهینامه استاندارد مشخصات پیشرفته PICMG® 3.0 R2.0
RoHs ، طراحی شده برای CE ، FCC ، NEBS سطح 3
 
کلید واژه ها:
 
شیر ابری خصوصی ، شیر ابری عمومی ، امنیت شیر ​​شبکه ، ضربه زدن به ابر عمومی ، شیر شبکه امنیتی ، تولید کننده بسته ابر ،

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->