خانه محصولاتتولید کننده بسته های شبکه

VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast

VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast

  • VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast
VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: NT-FTAP-32QCX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
فیلتر VxLAN: Layer2 - لایه 4 عنوان پروتکل UDP: سر UDP ، IP و MAC
شبکه های VxLAN: ماساژ VTEP از طریق multicast Strip Header Stripping: هدرهای VxLAN ، VLAN و MPLS
برنامه های کاربردی: مرکز داده های ارتباط از راه دور ، پخش ، دولت ، دارایی ، انرژی ، نیرو ، نفت ، بیمارستان ، مدرسه ، شرک راه حل های مرتبط: قابلیت مشاهده شبکه ، مانیتور شبکه ، امنیت شبکه ، تجزیه و تحلیل شبکه ، مرکز داده ، مدیریت ترافیک ، به
برجسته:

تولید کننده بسته اترنت

,

تولید کننده ترافیک چند مرحله ای

Broker Network Packet Broker VXLAN Header Stripping انتقال پیام VTEP از طریق Multicast

 

شبکه زیرین vxlan سه لایه است و آدرس پخش نمی تواند از شبکه سه لایه عبور کند ، بنابراین تمام پیام های vtep ارسال شده به شبکه vxlan فقط می توانند چند مرحله ای باشند.

فرآیند آدرس دستگاه مجازی MAC مخالف به شرح زیر است:

دستگاه مجازی A در پایین سمت چپ باید پیامهایی را به دستگاه مجازی B در پایین سمت راست از طریق شبکه vxlan ارسال کند

VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast 0

 

1- A درخواست ARP (IP درخواست B) را در حالت پخش می فرستد و منبع MAC mac-a است.

2- VTEP1 درخواست ARP را به عنوان پیام vxlan محصور می کند ، که برای گروه های چندکاره 239.1.1.1 منبع بوده است. منبع MAC آدرس MAC mac-1 از VTEP1 است ، مقصد MAC آدرس MAC چند مرحله ای 00: 01: 5E: 01: 01:01 ، IP منبع IP آدرس IP ip-1 VTEP1 است و IP مقصد آدرس multicast 239.1.1.1 است.

3- After VTEP2(VTEP3) receives the vxlan message, the outer vxlan header is stripped off, and the broadcast ARP request is sent in the second layer network, and the triple of mac-a | 3- پس از دریافت VTEP2 (VTEP3) پیام vxlan ، هدر بیرونی vxlan خاموش می شود و درخواست پخش ARP در شبکه لایه دوم ارسال می شود ، و سه گانه mac-a | VNI | VNI | ip-1 is learned. ip-1 آموخته شده است.

4- After receiving the ARP request, B will send the ARP reply via unicast, with MAC address mac-b as the source MAC of B, and learn the ARP table ip-a | 4- پس از دریافت درخواست ARP ، B پاسخ ARP را از طریق unicast ، با آدرس MAC mac-b به عنوان منبع MAC B ارسال می کند و جدول ARP ip-a را یاد می گیرد | mac-a. mac-a

5- When VTEP2 receives the ARP reply from B, plus the vxlan header, VTEP2 already knows the information of virtual machine A and VTEP1, and sends out vxlan message by unicast. 5- هنگامی که VTEP2 پاسخ ARP را از B به همراه هدر vxlan دریافت می کند ، VTEP2 اطلاعات ماشین مجازی A و VTEP1 را می داند و پیغام vxlan را توسط unicast ارسال می کند. The destination IP is VTEP1's IP address ip-a, the source IP is its own IP address ip-b, and VNI is learning VNI 10. IP مقصد IP آدرس IP VTEP1 ip-a است ، منبع IP آدرس IP خود ip-b است و VNI در حال یادگیری VNI 10 است.

6- VTEP1 receives the unicast vxlan message sent by VTEP2 and learns the mac-b | 6- VTEP1 پیام vxlan unicast ارسال شده توسط VTEP2 را دریافت می کند و mac-b | VNI | VNI | ip-2 triplet information of virtual machine B and VTEP2. ip-2 اطلاعات سه گانه از ماشین مجازی B و VTEP2.

7- VTEP1 strips the vlxan header of the vxlan message and sends the ARP reply to a. 7- VTEP1 هدر vlxan پیام vxlan را نوار می کند و پاسخ ARP را به a ارسال می کند. when the virtual machine A gets the ARP reply, it will know the MAC address of the destination virtual machine B. هنگامی که ماشین مجازی A پاسخ ARP را می گیرد ، آدرس MAC ماشین مجازی مقصد B را می شناسد.

 

مرکز کنترل توزیع شده

در سناریوی ماشین مجازی و کانتینر ، هنگامی که ماشین مجازی یا کانتینر هنوز ارتباط شبکه ای را شروع نکرده ایم ، می توانیم IP و MAC آن را بشناسیم ، مرکز کنترل توزیع شده این اطلاعات را نگه می دارد. علاوه بر این ، مرکز کنترل پیگیری می کند که vteps در کجا قرار دارد. هر شبکه vxlan و آدرس های آن vtep ها چیست. با این اطلاعات ، vtep می تواند مستقیماً هنگام ارسال پیام ، بدون جستجوی چند پیام به شبکه ، پرس و جو کند و هدرها را اضافه کند.

به طور کلی ، یک عامل در گره هر vtep وجود خواهد داشت ، که با مرکز کنترل ارتباط برقرار می کند تا اطلاعات مورد نیاز vtep را بدست آورد و به نوعی vtep را بگوید. تمرین بتن بستگی به اجرای خاص دارد ، اجرای ممکن است موارد مختلفی را به روز کند. اطلاعات به vtep ، مانند ehrs آن (Head End Replication) ، فقط گروه multicast را در چندین پخش مجرد جایگزین کرده است ، یعنی گروه multicast همه آدرس IP vtep را می گویند ، ارسال نکردن به چنین پرس و جوهایی multicast ، بلکه برای هر گروه vtep یک ارسال می کند. پخش برخی از برنامه ها به سادگی اطلاعات آدرس MAC ماشین مجازی مقصد vtep را می گویند ؛ برخی از پیاده سازی ها به آدرس MAC آدرس IP مربوطه vtep را می گویند.

همچنین ، وقتی به vtep می گویید ، تفاوت ایجاد می کند.

دو راه وجود دارد:

فشار: معمول است که هنگامی که اطلاعات سه گانه از ماشین مجازی را می دانید به vtep بگویید (حتی اگر یک vtep نتواند از این اطلاعات استفاده کند ، زیرا ماشین مجازی که مدیریت می کند با این آدرس ارتباط برقرار نخواهد کرد) ، معمولاً در این زمان اولین ارتباط وجود دارد. رخ نداده است؛

پرس و جو: راه دیگر این است که وقتی vtep در اولین ارتباط به اطلاعات نیاز داشته باشد به روش خاصی آگاه سازیم و سپس عامل در این زمان اطلاعات vtep را بگوید.

 

انتقال داده ها

After the ARP request is answered, A knows B's MAC address and sends data to B.VTEP1 receives the packet of A, and checks whether A and B use the same VNI with MAC address (otherwise VXLAN gateway is required). پس از پاسخ درخواست ARP ، A آدرس MAC B را می شناسد و داده ها را برای B.VTEP1 می فرستد بسته A را دریافت می کند ، و بررسی می کند که A و B از همان VNI با آدرس MAC استفاده می کنند (در غیر این صورت به دروازه VXLAN نیاز است). VTEP1 already knows the information of B and VTEP2, directly carries out VXLAN packet encapsulation, and then delivers it to the upper connected device for transmission (UDP message). VTEP1 اطلاعات B و VTEP2 را از قبل می داند ، مستقیماً محصور سازی بسته VXLAN را انجام می دهد و سپس آن را به دستگاه متصل شده فوقانی برای انتقال (پیام UDP) تحویل می دهد.

فرآیند انتقال میانه فرایند انتقال بسته های IP معمولی است.

Objective VTEP checks the VNI after receiving the vxlan message. هدف VTEP پس از دریافت پیام vxlan ، VNI را بررسی می کند. If it is consistent with the VNI of B, it will unpack the packet into the vxlan header and send it to B for processing.For A and B, it's like communicating within A local area network. اگر با VNI B سازگار باشد ، بسته را درون سربرگ vxlan باز می کند و آن را برای پردازش به B می فرستد. برای A و B ، مانند ارتباط برقرار کردن در یک شبکه محلی است.

VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast 1

 

 

Broker Network Packet Broker را برای هدر کردن هدر VXLAN در بسته های اصلی و ابرداده ها پیشنهاد دهید

 

VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast 2

 

VXLAN Header Stripping Network Stroker Network با انتقال پیام VTEP از طریق Multicast 3NT-FTAP-32QCX شبکه TAP NPB.pdf

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->