خانه محصولاتبالانس بار مجازی

تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه

تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه

  • تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه
تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: NT-FTAP-54ECX و NT-FTAP-32QCX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 مجموعه
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به اضافه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 ست در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
منبع تغذیه: AC110-240V/DC-48V ضبط ترافیک: پشتیبانی از 10G، 25G، 40G و 100G
مدیریت: CONSOLE، IP/WEB، SNMP، TELNET/SSH، SYSLOG ماژول های چندگانه: پشتیبانی از SFP+ و QSFP28
تعادل بار: لایه 2-7 برنامه های کاربردی: مرکز داده مخابرات، صدا و سیما، دولت، مالی، انرژی، برق، نفت، بیمارستان، مدرسه، شرکت و سایر صنایع
برجسته:

دستگاه شبکه مجازی 48 ولت

,

تحلیلگر ترافیک شبکه 48 ولت

,

تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه 48 ولت

تراز بار شبکه TAP برای برنامه سیستم نظارت و تحلیل شبکه

 

اصل کار سیستم تحلیل شبکه

سیستم تحلیل شبکهیک سیستم تجزیه و تحلیل شبکه قابل حمل است که از تجزیه و تحلیل بسته های ضبط شبکه سیمی و بی سیم پشتیبانی می کند، نصب و استقرار برای پرسنل مدیریت شبکه بسیار راحت است.به پرسنل مدیریت شبکه در مشکلات مختلف شبکه کمک کنید، سریع و دقیق ریشه مشکل را پیدا کنید.رمزگشایی، شناسایی، تجزیه و تحلیل و تشخیص همه بسته های ارسال شده در شبکه، و به مدیران شبکه کمک می کند تا حوادث شبکه را حذف کنند، از خطرات امنیتی اجتناب کنند، عملکرد شبکه را بهبود بخشد و ارزش در دسترس بودن شبکه را افزایش دهد.

- به سرعت عیب های شبکه را پیدا و عیب یابی کنید.

- یافتن گلوگاه شبکه برای بهبود عملکرد شبکه.

- پیدا کردن و حل بحران های غیرعادی شبکه های مختلف، بهبود امنیت.

- مدیریت منابع، شمارش و ثبت ترافیک و پهنای باند هر گره.

- تنظیم شبکه، مشاهده اتصال برنامه ها، خدمات و هاست های مختلف، نظارت بر فعالیت های شبکه.

- مدیریت برنامه های شبکه

 

ارزش استقرار NetTAP Network Packet Broker برای خروجی تعادل بار شبکه شما

  • تقویت تجسم
  • بصری سازی کل شبکه
  • تخصیص منابع بصری شده
  • محل دقیق خطا
  • توزیع یکپارچه جمع آوری ترافیک
  • به طور موثر نقاط کور را از بین ببرید
  • شناسایی دقیق داده های خط لوله
  • بهبود کارایی نظارت و تجزیه و تحلیل
  • محدودیت های درگاه آینه ای را حذف کنید
  • نیازی به استقرار ابزارهای اضافی نیست
  • بهبود استفاده از منابع
  • سرمایه گذاری نظارتی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد
  • ساده سازی پیچیدگی شبکه
  • مدیریت پیکربندی دوستانه
  • پیکربندی شبکه را در زمان واقعی تنظیم کنید
  • برای دستیابی به اشتراک گذاری اطلاعات جامع

 

مورد مشتری و راه حل

مورد:

1 واحد جمع کننده 40 گرمی با رابط چند حالته MPO (SR4) و خروجی 10G
4 پورت شیرهای غیرفعال 40G با رابط چند حالته MPO (SR4).

از آنجایی که کل استفاده در این لحظه فقط 10٪ از کل ظرفیت پیوند است، من فقط به قابلیت تجمیع کارگزار بسته نیاز دارم.خروجی جمع‌کننده باید فقط 10G باشد، زیرا ظرفیت فعال در LiveCapture Appliance تنها در 10G است.آنها فقط رابط را ارتقا می دهند اگر کل ترافیک از 10G بیشتر شود.4 پورت از سوییچ های 40G هستند که به صورت اضافی به یکدیگر متصل شده اند.بنابراین من به حداقل 8 پورت 40G غیرفعال برای نصب در آن شبکه نیاز دارم.خروجی شیرهای غیرفعال 40G به کارگزار بسته (رابط 40G) متصل خواهد شد.PacketBroker ترافیک را به خروجی 10GE می رساند که به دستگاه نظارت شبکه (LiveCapture) 10G متصل می شود، من حداقل به 2 پورت 10G نیاز دارم.این مجموعه ایجاد خواهد شد زیرا بودجه موجود برای پوشش نظارت کامل 40G کافی نخواهد بود.آنها در حال حاضر روی یک ضبط زنده 10G سرمایه گذاری خواهند کرد و زمانی که ترافیک از 10G فراتر رفت، ارتقا خواهند یافت.

 

تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه 0

 

راه حل:

به عنوان مثال در تصویر،
1- 8 پورت x 40G از Passive TAP تا Broker Port 1 - 8 (ماژول 40/100G QSFP28)
2- پورت بروکر 1-8 خروجی Load Balancing به پورت 20-27 به اندازه 40G باشد.
3- پورت 20 از 40G تقسیم به 4 پورت 20.0، 20.1، 20.2 و 20.3 به عنوان خروجی 10G (ماژول MPO QSFP28)
4- در نهایت، می توانید 4 x 10G (پورت 20.0، 20.1، 20.2 و 20.3) و 7 x 40G (پورت 21 - 27) دریافت کنید.
 
تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه 1
 
در واقع، اکنون ترافیک شبکه فعلی به 40G کامل نمی رسد.با توجه به ارتقاء آینده، گزینه ها عبارتند از:
1- دو واحد مدل "NT-FTAP-54ECX" با 6 پورت 40/100G QSFP28 به اضافه 48 x 10G SFP+
2- یک واحد "NT-FTAP-32QCX" با پورت 32 x 40/100GE QSFP28 از طریق خروجی Load Balance.

 

گواهی

پس از سالها توسعه، NetTAP گواهینامه شرکتی با فناوری پیشرفته، گواهی ثبت محصول نرم افزاری، تعدادی از حق چاپ محصول، گواهینامه CNAS محصول، گواهینامه IOS9001، گواهینامه SAFETY (ایمنی)، گواهینامه CE، گواهینامه EMC و غیره را دریافت کرده است.

 

تعادل بار دستگاه شبکه مجازی 48 ولت برای تحلیلگر نظارت بر ترافیک شبکه 2

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->