خانه محصولاتبالانس بار مجازی

تعادل بار دستگاه مجازی شبکه برای سیستم مانیتور و تجزیه و تحلیل شبکه

تعادل بار دستگاه مجازی شبکه برای سیستم مانیتور و تجزیه و تحلیل شبکه

  • تعادل بار دستگاه مجازی شبکه برای سیستم مانیتور و تجزیه و تحلیل شبکه
تعادل بار دستگاه مجازی شبکه برای سیستم مانیتور و تجزیه و تحلیل شبکه
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: NT-FTAP-54ECX و NT-FTAP-32QCX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
منبع تغذیه: AC110-240V / DC-48V ضبط ترافیک: 10G ، 25G ، 40G و 100G را پشتیبانی کنید
مدیریت: CONSOLE ، IP / WEB ، SNMP ، TELNET / SSH ، SYSLOG ماژول های متقابل: SFP + و QSFP28 را پشتیبانی کنید
تعادل بار: لایه 2-7 برنامه های کاربردی: مرکز داده های ارتباط از راه دور ، پخش ، دولت ، دارایی ، انرژی ، انرژی ، نفت ، بیمارستان ، مدرسه ، شر
برجسته:

دستگاه شبکه مجازی

,

مجازی سازی دستگاه شبکه

تعادل بار شبکه TAP برای مانیتور شبکه و کاربرد سیستم تجزیه و تحلیل

سیستم تحلیل شبکه چیست؟

سیستم تجزیه و تحلیل شبکه یک سیستم تجزیه و تحلیل شبکه قابل حمل ، پشتیبانی از آنالیز بسته های ضبط شبکه سیمی و بی سیم ، بسیار مناسب برای پرسنل مدیریت شبکه برای نصب و استقرار است. به پرسنل مدیریت شبکه در مشکلات مختلف شبکه کمک کنید ، سریع و دقیق ریشه مشکل را پیدا کنید. رمزگشایی ، شناسایی ، تجزیه و تحلیل و تشخیص همه بسته های منتقل شده در شبکه ، و به مدیران شبکه کمک می کند تا حوادث شبکه را برطرف کنند ، از خطرات امنیتی جلوگیری کنند ، عملکرد شبکه را بهبود بخشند و ارزش دسترسی به شبکه را افزایش دهند.

به سرعت خطاهای شبکه را پیدا و عیب یابی کنید.

- برای بهبود عملکرد شبکه ، تنگنا شبکه را پیدا کنید.

- یافتن و حل بحران های غیر عادی شبکه های مختلف ، بهبود امنیت؛

- مدیریت منابع ، شمارش و ضبط ترافیک و پهنای باند هر گره؛

- تنظیم شبکه ، مشاهده اتصال برنامه های مختلف ، خدمات و هاست ها ، نظارت بر فعالیت های شبکه.

- برنامه های شبکه را مدیریت کنید.

آیا کاربر دارای نقاط درد آنالیز شبکه است؟

وقتی شبکه کاربر به پهنای باند 10G ، 25G ، 40G یا بالاتر ارتقا می یابد ، تجهیزات نظارت و تحلیل شبکه (ممیزی / IDS / APM / NPM) چگونه می توان نظارت کرد؟

مورد مشتری و راه حل

مورد:

1 واحد جمع کننده 40 گرم با رابط چند حالته MPO (SR4) و خروجی 10G
4 پورت 40G شیرهای منفعل با رابط چند حالته MPO (SR4)

از آنجا که کل استفاده در این لحظه فقط 10٪ از کل ظرفیت پیوند است ، من فقط به توانایی جمع کارگزار بسته نیاز دارم. خروجی این جمع کننده باید تنها 10G باشد زیرا ظرفیت فعال شده در لوازم LiveCapture در تنها 10G است. اگر ترافیک کل از 10G بیشتر شود ، آنها فقط رابط را ارتقا می دهند. 4 پورت از سوئیچ های 40G هستند که به یکدیگر متصل شده اند. بنابراین به حداقل 8 پورت 40G شیر منفعل نیاز دارم تا در آن شبکه قرار بگیرم. خروجی شیرهای منفعل 40G به کارگزار بسته (رابط 40G) وصل خواهد شد. PacketBroker ترافیک را به سمت خروجی 10GE سوق خواهد داد که به لوازم مانیتورینگ شبکه (LiveCapture) 10G وصل خواهد شد ، من به پورت های حداقل 2 x 10G نیاز دارم. این مجموعه ایجاد خواهد شد زیرا بودجه موجود برای پوشش کامل نظارت بر 40G کافی نخواهد بود. آنها در حال حاضر با ضبط زنده 10G لنگر انداخته و هنگامی که ترافیک از 10G بالاتر برود ، به روز می شوند.

راه حل:

به عنوان مثال در تصویر ،
1- پورت 8 X 40G از Passive TAP به درگاه کارگزار 1 - 8 (ماژول 40 / 100G QSFP28)
2- درگاه کارگزار 1-8 بار تعادل بار به پورت 20-27 تا 40G باشد
3- پورت 20 از تقسیم 40G به 4 پورت 20.0 ، 20.1 ، 20.2 و 20.3 به عنوان خروجی 10G (ماژول MPO QSFP28)
4- در آخر ، می توانید 4 x 10G (پورت 20.0 ، 20.1 ، 20.2 و 20.3) و 7 x 40G (پورت 21 - 27) دریافت کنید
در واقع ، اکنون ترافیک شبکه فعلی به 40G کامل نرسیده است. مطابق به روزرسانی آینده گزینه های زیر خواهد بود:
1- دو واحد مدل "NT-FTAP-54ECX" با درگاه 6 * 40 / 100G QSFP28 به همراه 48 X 10G SFP +
2- یک واحد از "NT-FTAP-32QCX" با درگاههای 32 x 40 / 100GE QSFP28 از طریق خروجی Load Balance.

ارزش استقرار کارگزار شبکه NetTAP Packet Packet برای خروجی متعادل سازی بار شبکه شما

  • تجسم را بهبود بخشید
  • تجسم کل شبکه
  • تخصیص منابع بصری
  • محل دقیق گسل
  • توزیع جمع آوری ترافیک یکپارچه
  • به طور موثری نقاط کور را از بین ببرید
  • شناسایی دقیق داده های خط لوله
  • کارآیی نظارت و تحلیل را بهبود بخشید
  • محدودیت های درگاه آینه را از بین ببرید
  • نیازی به استقرار ابزارهای اضافی نیست
  • استفاده از منابع را بهبود بخشید
  • سرمایه گذاری نظارت قابل توجهی پایین تر است
  • پیچیدگی شبکه را ساده کنید
  • مدیریت پیکربندی دوستانه
  • پیکربندی شبکه را در زمان واقعی تنظیم کنید
  • برای دستیابی به اشتراک گذاری جامع اطلاعات

واسطه شبکه Network Packet را در Case Solution برای بالانس بار مجازی پیشنهاد کنید

NT-FTAP-54ECX به شرح زیر:

NT-FTAP-32QCX به شرح زیر:

NT-FTAP-54ECX شبکه TAP NPB.pdf             NT-FTAP-32QCX شبکه TAP NPB.pdf

لطفاً برای بهینه سازی شبکه خود ، مستقیماً با NetTAP® تماس بگیرید!

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->