خانه محصولاتNetTAP® فن آوری ها و راه حل ها

NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1

NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1

  • NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1
  • NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1
NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 ست
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
SDN: آیا فناوری شبکه نرم افزاری تعریف شده است مزیت SDN: استفاده بالا، تعمیر سریع، ارتقاء روان
SDWAN: شبکه گسترده نرم افزاری تعریف شده سود: معماری با کارایی بالا
کاربرد: شبکه مرکز داده فناوری NetTAP®: پوشاندن داده ها، فیلتر کردن، حذف مجدد، برش و غیره
برجسته:

قابلیت مشاهده کنترل ترافیک شبکه

,

قابلیت مشاهده کنترل ترافیک شبکه قسمت 1

,

مشاهده کنترل ترافیک شبکه قسمت 1

فناوری NetTAP® SDN - کاربرد نوآورانه کنترل ترافیک شبکه قسمت 1
 
اصل فناوری SDN
شبکه تعریف‌شده نرم‌افزار (SDN) یک معماری نوآوری شبکه جدید است که توسط گروه تحقیقاتی Clean State دانشگاه استنفورد پیشنهاد شده است.می تواند شبکه را در قالب برنامه نویسی نرم افزاری تعریف و کنترل کند.دارای ویژگی های جداسازی هواپیمای کنترل و هواپیمای حمل و نقل و باز و قابل برنامه ریزی می باشد.
 
NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1 0
 
توسعه فناوری SDN
بیش از 10 سال از طرح مفهومی، تمرین مهندسی مداوم و کاربرد گسترده فناوری SDN و فناوری های شاخه های مختلف آن در صنایع مختلف می گذرد.در مرکز داده امروزی، WAN، انتقال و سایر زمینه ها، فناوری SDN و ایده های فنی آن به طور کلی شکوفا شده و به ثمر نشسته است و اساس شبکه هوشمند و هدفمند در آینده شده است.
NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1 1
 
مزیت اصلی فناوری SDN
ساده سازی شبکه: پیکربندی، مدیریت و بهینه سازی را با ارائه یک نمای یکپارچه از معماری شبکه و یک نمای یکپارچه از کل معماری شبکه ساده می کند.
استفاده زیاد: مهندسی ترافیک متمرکز ما را قادر می سازد تا به طور موثر مسیر ترافیک سرتاسر را تنظیم کنیم تا به استفاده کارآمد از منابع شبکه دست یابیم.
تعمیر سریع خرابی: تعمیر سریع هم برای خرابی پیوندها و هم برای خرابی گره قابل دستیابی است.علاوه بر این، سیستم می تواند به سرعت منابع شبکه را جمع آوری کند، توزیع برابر را درک کند و برخی از رفتارهای شبکه را پیش بینی کند.
ارتقای هموار: جداسازی صفحه کنترل و صفحه پیشرو/داده امکان ارتقا نرم افزاری بدون از دست دادن بسته داده یا کاهش عملکرد را فراهم می کند.
محاسبات الاستیک: محاسبات در مقیاس بزرگ و تحلیل مسیر در زیر کنترلر یکپارچه شده و توسط آخرین نسل سرورها انجام می شود.
 
کاری که SDN انجام می دهد این است که کنترل تجهیزات شبکه را جدا کرده و آن را توسط یک کنترل کننده متمرکز بدون تکیه بر تجهیزات شبکه زیربنایی مدیریت می کند، بنابراین تفاوت بین تجهیزات شبکه زیربنایی را پنهان می کند.در حالی که کنترل کاملاً باز است، کاربران می‌توانند هر خط مشی خط‌مشی مسیریابی و انتقال شبکه را که می‌خواهند پیاده‌سازی کنند، سفارشی کنند و آن را انعطاف‌پذیرتر و هوشمندتر کنند.پس از تبدیل SDN، نیازی به پیکربندی مکرر روترهای هر گره در شبکه نیست.دستگاه های موجود در شبکه به طور خودکار متصل می شوند، فقط باید قوانین ساده شبکه را در هنگام استفاده تعریف کنید.بنابراین، اگر پروتکل تعبیه شده در روتر نیازهای کاربر را برآورده نکند، می توان آن را به صورت برنامه نویسی تغییر داد تا عملکرد تبادل داده بهتری حاصل شود.بنابراین، برای تجهیزات شبکه، کاربران می توانند مانند ارتقاء، نصب نرم افزار برای اصلاح معماری شبکه، گسترش و رضایت کاربر برای تنظیم معماری شبکه، یا نیاز به ارتقا، و سخت افزارهای زیرین مانند سوئیچ ها، روترها، شما نیازی به تعویض ندارید، در عین حال در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید، معماری شبکه چرخه تکرار کوتاه خواهد شد.
 
کاربرد فناوری SDN در شبکه فعلی
شبکه مرکز داده
صفحه داده و صفحه کنترل تجهیزات شبکه سنتی از هم جدا شده اند و از کنترل کننده متمرکز برای مدیریت و پیکربندی تجهیزات شبکه مختلف با رابط استاندارد استفاده می شود.ماهیت قابل برنامه ریزی شبکه که این معماری به ارمغان می آورد، طراحی، مدیریت و استفاده از منابع شبکه را امکان پذیرتر می کند و در نتیجه نوآوری و توسعه شبکه را تسهیل می کند.بنابراین، جداسازی کنترل و ارسال، کنترل متمرکز منطقی و API برنامه‌نویسی شبکه باز به عنوان سه ویژگی اصلی SDN در نظر گرفته می‌شوند که SDN با فناوری شبکه سنتی متفاوت است.این ویژگی‌ها هستند که SDN را قادر می‌سازند تا نیازهای استفاده از شبکه مرکز داده را به خوبی برآورده کند:
 
(1) مقیاس پذیری بالا و استفاده از منابع شبکه: از طریق مدیریت متمرکز انتشار نشریه، کنترلر می تواند اندازه و جهت ترافیک را در هر پیوند شبکه در زمان واقعی کنترل کند، بنابراین مدیریت مجازی منابع پهنای باند شبکه و عناصر عملکردی شبکه را تحقق بخشد.محاسبات، ذخیره سازی و شبکه همگی کنترل مجازی سازی را درک می کنند و باعث می شوند گسترش شبکه دیگر به معماری شبکه وابسته نباشد.از ماژول شبکه گسترده گرفته تا گسترش استخر منابع ریز، گسترش شبکه و نسبت استفاده از منابع را می توان تا حد زیادی بهبود بخشید.
(2) پشتیبانی از مهاجرت ماشین مجازی و عملیات و نگهداری یکپارچه: از آنجایی که کنترلر می تواند جهت جریان ترافیک در شبکه را کنترل کند، پیاده سازی مهاجرت ماشین مجازی آسان است زیرا فقط برای اصلاح موارد ارسال ارسال شده به سوییچ است.در عین حال، SDN، مدیر سرویس VM (VCenter) و پلت فرم مدیریت شبکه IDC، همگی معماری مدیریت متمرکز را اتخاذ می کنند، که به راحتی یکپارچه می شود و مدیریت یکپارچه بسیار خودکار را تحقق می بخشد.در میان آنها، SDN Controller عمدتا برای تحقق مدیریت متمرکز و کنترل دستگاه های شبکه (از جمله vSwitch ساکن در سرور) استفاده می شود. مدیر سرویس VM عمدتا برای مدیریت VM، از جمله ایجاد VM، استقرار و مهاجرت و غیره استفاده می شود. مدیریت IDC پلت فرم عمدتا برای تحقق هماهنگی و کنترل کلی، تکمیل هماهنگی بین مدیر سرویس VM و کنترل کننده SDN و تحقق هماهنگی و کنترل یکپارچه منابع محاسباتی، منابع ذخیره سازی و منابع شبکه در مرکز داده استفاده می شود.
(3) پشتیبانی از چند سرویس و چند مستاجر: SDN به مجازی سازی منابع شبکه و قابلیت برنامه ریزی ترافیک پی می برد، بنابراین می تواند به طور انعطاف پذیر چندین شبکه میزبانی کسب و کار مستقل را در شبکه های فیزیکی ثابت (همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است) بسازد تا نیازهای چندگانه را برآورده کند. -خدمات و چند مستاجر
NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1 2
 
SDWAN
SDWAN، شبکه گسترده نرم‌افزاری (WAN)، سرویسی است که با بکارگیری فناوری SDN برای سناریوهای wan شکل می‌گیرد که برای اتصال شبکه‌های سازمانی، مراکز داده، برنامه‌های کاربردی اینترنتی و سرویس‌های ابری با گستره جغرافیایی گسترده استفاده می‌شود.
از آنجایی که SD-WAN یک برنامه کاربردی مبتنی بر فناوری است، هیچ تعریف واحدی در صنعت وجود ندارد و آژانس های تحلیل و مشاوره صنعت مانند IDC و Gartner تعاریف متفاوتی دارند.در مقایسه، تعریف ارائه شده توسط SDxCentral می تواند به سادگی ایده اصلی SD-WAN را منعکس کند، یعنی "SD-WAN سرویسی است که با استفاده از فناوری SDN در سناریوهای WAN شکل می گیرد، که برای اتصال شبکه های سازمانی با محدوده جغرافیایی گسترده استفاده می شود. از جمله شعب سازمانی و مراکز داده.
SD-EN (شبکه سازمانی مبتنی بر SDN) بر روی اتصال WAN در سمت کاربر تمرکز می‌کند و راه‌حل‌های کارآمد مبتنی بر SDN را برای اتصال دفاتر مرکزی و شعب سازمانی در سراسر شبکه‌های گسترده ارائه می‌دهد.DataCenter Interconnection SD-DCI (SDN-based DataCenter Interconnection)، به حرکت راه حل های مبتنی بر SDN بین چندین مرکز داده در یک شرکت یا بین دفاتر شرکت و مراکز داده اشاره دارد.Cloud Interconnection SD-CX (SDN Based Cloud Exchange) توجه بیشتری به اتصال WAN در سمت برنامه دارد و راه‌حل‌های کارآمد مبتنی بر SDN را برای برنامه‌های Cloud عمومی، Cloud خصوصی و برنامه‌های کاربردی ابر ترکیبی غنی‌تر ارائه می‌دهد.
 
T - SDN (Transmission SDN)
شبکه نوری سنتی مبتنی بر رابط OTN با نرخ ثابت، فاصله طیف ثابت لایه نوری و کنترل جداسازی لایه به لایه است.پهنای باند تازه افزایش یافته اساساً با برنامه ریزی غلطک پیش بینی می شود و زمان بندی کسب و کار عمدتاً با زمان بندی متقابل ODUk تجهیزات OTN با راندمان پایین تحقق می یابد.با معرفی تحویل SDN، مقادیر اصلی عبارتند از:
این تکامل شبکه انتقال را از "پیکربندی مدیریت شبکه استاتیک مصنوعی" به "کنترل هوشمند پویا در زمان واقعی" درک می کند، سرعت باز کردن سرویس را بهبود می بخشد و پیکربندی، عملیات و نگهداری شبکه را ساده می کند.
برای تحقق کنترل و مدیریت یکپارچه تجهیزات چند فروشنده و شبکه چند لایه چند دامنه.
با ارائه قابلیت شبکه جدید و رابط باز به شمال، قابلیت نوآوری تجاری مانند خط اختصاصی هوشمند و شبکه انتقال مجازی به سرعت قابل تحقق است.
NetTAP® SDN Technology - کاربردی نوآورانه از کنترل کنترل ترافیک شبکه قسمت 1 3
IBN (شبکه بر اساس قصد)
IBN یک معماری شبکه حلقه بسته است که می تواند بر اساس اهداف تجاری انسان و تحت شرایط تسلط بر "حالت هولوگرافیک" ساخته و اجرا شود.شبکه‌های سنتی برای وارد کردن فرمان‌های اجرای سیاست‌های خاص به انسان‌ها متکی هستند.در IBN، به جای تایپ مستقیم دستورات خط مشی، یک انسان وارد "مقصود تجاری" مورد نظر می شود، یعنی "من می خواهم شبکه به وضعیت خاصی برسد."شبکه به طور خودکار عملیات های بعدی را ترجمه و تکمیل می کند.پس از آن، شبکه باید مطابقت بین وضعیت واقعی شبکه و وضعیت شبکه مورد انتظار قصد تجاری را در زمان واقعی تأیید کند تا یک فرآیند کنترل حلقه بسته پیوسته را تشکیل دهد.برای حفظ این فرآیند حلقه بسته، شبکه باید بتواند حالت بلادرنگ جهانی خود را به دست آورد که آن را "حالت هولوگرافیک" می نامیم.
فناوری SDN اساس پیاده سازی و ابزار فنی IBN (شبکه هوشمند مبتنی بر هدف) است.بر اساس قابلیت انعطاف پذیر قابل برنامه ریزی و کنترل خودکار SDN، فناوری SDN برای پشتیبانی و تحقق اهداف تجاری افراد در شبکه IBN استفاده می شود.بنابراین فناوری SDN یکی از پایه های محکم شبکه IBN است.

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->