خانه محصولاتراه حل های دید در شبکه

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM

  • مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM
مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: NT-FTAP-48XE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 مجموعه
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به اضافه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 ست در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نظارت بر داده های خام: تجزیه و تحلیل BigData، تجزیه و تحلیل پروتکل، تجزیه و تحلیل سیگنالینگ، تجزیه و تحلیل امنیت، مدیریت ری اکتساب داده ها: دریافت پورت 10 گیگابیتی با چگالی بالا تا پورت های 48 * 10 GE
برنامه بانکی نیاز به پوشش داده دارد: برای جلوگیری از نشت اطلاعات حساس توسط سیستم تجزیه و تحلیل back-end حمل و نقل تعادل بار: انتقال ترافیک 10G به دستگاه های امنیتی شبکه N*1G
برنامه های کاربردی:: ata مرکز مخابرات، صدا و سیما، دولت، امور مالی، انرژی، برق، نفت، بیمارستان، مدرسه، شرکت و سایر صنایع راه حل های مرتبط:: مشاهده شبکه، مانیتور شبکه، امنیت شبکه، تجزیه و تحلیل شبکه، مرکز داده، مدیریت ترافیک، بهینه سازی تراف
برجسته:

دید و نظارت شبکه CCC

,

دید و نظارت شبکه ODM

,

دید شبکه برای مرکز داده OEM

شبکه TAP برای پروژه نظارت بر ترافیک و آگاهی کسب و کار مرکز داده بانک

 

1. مروری

  • دریافت پورت 10 گیگابیتی با چگالی بالا

شناسایی ترافیک هوشمند و شبکه برش داده TAP با دستگاه 10GE Data Acquisition به طور خاص برای نیازمندی های دریافت لینک اترنت 10 گیگابیتی با چگالی بالا با حداکثر 48 پورت 10GE توسعه یافته است و هر پورت از ورودی و خروجی استفاده مجدد پشتیبانی می کند. می تواند تا 24 پورت را برآورده کند برنامه های اکتساب دو طرفه پیوند اترنت 10G.

 

 

تصویر بالا مدل NT-FTAP-48XE Network TAP را برای پروژه نظارت بر ترافیک شبکه مرکز داده بانک و نظارت بر آگاهی کسب و کار نشان می دهد، شما 48 پورت SPF+ را برای نیازهای داده 10GE خود خواهید دید.

 

2. توانایی های پردازش هوشمند ترافیک (بخش)

 

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 0نظارت بر روند ترافیک در زمان واقعی

پشتیبانی از نظارت و آمار در زمان واقعی در سطح پورت و ترافیک داده در سطح سیاست، برای نشان دادن نرخ RX / TX، دریافت / ارسال بایت، شماره، RX / TX تعداد خطاها، حداکثر درآمد / نرخ مو و موارد دیگر شاخص های کلیدی.

 

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 1NetTAP® Visibility Platform

دسترسی به پلت فرم کنترل بصری NetTAP® Matrix-SDN

 

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 2سیستم برق اضافی 1+1 (RPS)

پشتیبانی از سیستم برق اضافی 1+1 دوگانه

 

 

3. ساختارهای کاربردی معمولی

پروژه نظارت بر ترافیک شبکه مرکز داده بانک و نظارت بر آگاهی کسب و کار

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 3

 

با توجه به نیازهای تجاری کاربر و وضعیت سیستم، از شیرهای شبکه xx NT-FTAP-48XE و xx NT-FTAP-40XG-DPI برای شبکه های تجاری برای جمع آوری داده های کاربر استفاده کنید.در میان آنها، xx NT-FTAP-48XE به عنوان یک دستگاه دسترسی برای جمع آوری پورت های آینه ای xx 10 گیگابیتی در کل شبکه استفاده می شود.ترافیک جمع‌آوری‌شده بر اساس ترکیب‌های مختلفی از پنج‌گانه IP، ویژگی‌های بسته‌ها و جابجایی‌های میدان ثابت فیلتر می‌شود.Xx NT-FTAP-40XG-DPI به عنوان یک دستگاه تجمیع عمل می کند، ترافیک فیلتر شده دستگاه دسترسی را جمع آوری می کند، و سپس ترافیک انبوه را از طریق deduplication، برش، حساسیت زدایی، زمان بندی، و شناسایی پروتکل لایه برنامه تفکیک می کند.در حال پردازش؛xx NT-FTAP-48XE، به عنوان یک دستگاه توزیع یکپارچه، پس از جمع آوری دستگاه تجمیع، پردازش عمیقی را بر روی ترافیک انجام می دهد و سپس ترافیک مربوطه را با توجه به نیازهای نظارتی دستگاه نظارت و تجزیه و تحلیل back-end تخصیص می دهد و پشتیبانی می کند. حداکثر xx 10 پورت گیگابیتی (می تواند با گیگابیت به عنوان پورت خروجی تجهیزات نظارت و تجزیه و تحلیل پشتیبان سازگار باشد و پشتیبانی قدرتمندی از توزیع داده را برای پروژه نظارت و تحلیل ترافیک شبکه مرکز داده بانک توسعه گوانگدونگ ارائه دهد.

 

فناوری پوشش داده NetTAP® برای برنامه بانکی به شرح زیر است:

 

استقرار دستگاه NetTAP® است nt-ftap-48xe برنامه حساسیت زدایی برای ترافیک در شبکه نشان داده شده است، بار شبکه داده ممکن است شامل شماره کارت، شماره شناسه و سایر اطلاعات حساس باشد.کاربر نگران نشت داده ها توسط سیستم تجزیه و تحلیل back-end است که ممکن است مشکلات غیر ضروری ایجاد کند.کاربر می تواند ترافیک را حساسیت زدایی کند و سپس آن را به سیستم تجزیه و تحلیل back-end ارسال کند. این برنامه از برنامه Network TAP برای نظارت بر ترافیک شبکه مرکز داده بانک و پروژه نظارت بر آگاهی کسب و کار استفاده می کند تا جایگزینی برای حساسیت زدایی اطلاعات حساس مانند شماره کارت شناسایی یا شماره کارت شناسایی شود. سایر مقادیر اطلاعات حساس (مانند 0 xababab) خروجی پس از جایگزینی، آن را پشتیبانی می کند قوانین از کلمات کلیدی مطابق با عبارت منظم، برای جایگزینی هر زمینه کلیدی در داده های اصلی، محافظت از اطلاعات حساس، به منظور دستیابی به خروجی را می توان با توجه به تعیین کرد. کاربر برای پیکربندی استراتژی جریان پیاده سازی.

 

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 4

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 5

 

4. جزئیات بیشتر

مشاهده و نظارت شبکه ترافیک زمان واقعی CCC برای مرکز داده OEM ODM 6NT-FTAP-48XE Network TAP NPB.pdf

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->