پیام فرستادن
خانه محصولاتNetinsight Analytics

کارگزار پشتیبان پشتیبانی Netinsight Web TAP از بین بردن نقاط کور و تهدیدات امنیتی را از بین می برد

کارگزار پشتیبان پشتیبانی Netinsight Web TAP از بین بردن نقاط کور و تهدیدات امنیتی را از بین می برد

  • کارگزار پشتیبان پشتیبانی Netinsight Web TAP از بین بردن نقاط کور و تهدیدات امنیتی را از بین می برد
کارگزار پشتیبان پشتیبانی Netinsight Web TAP از بین بردن نقاط کور و تهدیدات امنیتی را از بین می برد
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: MATRIX-TCA-CG
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
برنامه های کاربردی: مرکز داده ، ابر ، شبکه لبه تحلیل و بررسی: حسابرسی داده ها ، امنیت Bigdata ، رفتار دسترسی
گره های شبکه: سوئیچ ، روتر ، سرور ، فایروال ، پیوندها ، متعادل کننده بار تهدیدات امنیتی: نظارت بر نقاط کور را از بین ببرید
دید تجزیه و تحلیل: تجزیه و تحلیل خطا ، اشکال زدایی شبکه ماتریس سخت افزار را تصویب می کند: تراشه ASIC برای طبقه بندی پیام و ارسال استراتژیک
برجسته:

netinsights

,

شیر بحرانی شبکه

NetInsight Br کارگزار شبکه Packet نظارت بر نقاط کور و تهدیدات امنیتی را از بین می برد

پیش زمینه مدیریت دیداری شبکه NetTAP ® NetInsight

برنامه ریزی سیستم امنیت شبکه دولت ابر ابر عمدتا از لایه فیزیکی ، لایه منابع ، امنیت برنامه ، و جمع آوری داده ها به طور عمده شامل لایه شبکه ، ابر در امور دولت الکترونیکی ، با استقرار برآورده کردن الزامات محصولات ایمنی مربوطه است. زمان واقعی تجزیه و تحلیل داده های شبکه نظارت برای رسیدن به نظارت بر امنیت ، اثر آگاهی از وضعیت امنیتی. چنین محصولات امنیتی را می توان به IDS ، تجهیزات ممیزی داده ها ، تجهیزات تجزیه و تحلیل رفتار ، آگاهی از وضعیت ، سیستم تجزیه و تحلیل امنیت داده های بزرگ و غیره تقسیم کرد ، اما این نوع تجهیزات دارای عملکرد ضبط داده های فعال نیستند. بنابراین ، در پیچیده الکترونیکی معماری شبکه دولتی ، ابر ، هنگام اجرای امنیت چند سطحی ، نیاز به استقرار تعداد زیادی از محصولات امنیتی در موقعیت های مختلف گره ها در نظارت بر امنیت شبکه ، در همان زمان تعداد زیادی از محصولات امنیتی مستقر مستقر ، هزینه سرمایه گذاری بالایی دارد ، به راحتی شکل جزیره ایزوله شده اطلاعات ، منجر به نظارت بر نقطه کور می شود و همچنین نمی توان از مانیتور کردن داده های تکراری جلوگیری کرد ، نه تنها دقت آنالیز را کاهش می دهد بلکه باعث ایجاد مشکل در مدیریت و نگهداری می شود.

NetTAP ® متعهد شده است تا پس از 10 سال انباشت فناوری و بارندگی ، آزاد سازی MB ، Gigabit ، 10G ، 40G، 100G و سایر تجهیزات مانیتورینگ تصور جریان بسیار متراکم ، برای کلیه کاربران سازمانی با کل راه حل ارزیابی تجسم جریان شبکه ، تحقیق مستقل و توسعه MATRIX - NetInsight TM منجر به تجسم شبکه نظارت بر تجسم جریان جزر و مد ، دارای SDN قدرتمند (نرم افزار تعریف شده شبکه) جمع آوری و توزیع جریان MATRIX ، فیلم شبکه ، عملکرد تجاری مانند ماژول ذخیره سازی جریان بصری و غیر طبیعی ، برای کل امنیت شبکه آگاهی موقعیتی برای ایجاد سطح شبکه پشتیبانی قوی.

NetTAP ® SDN ترافیک ضبط و توزیع ماتریس

ضبط ترافیک SDN و توزیع مؤلفه MATRIX به عنوان MATRIX - NetInsight TM Traffic Visibililty سیستم اجزای پشتیبانی پایین ، گره های شبکه کلید کاربر (گره های سوئیچینگ هسته ، ناحیه سرورها ، پیوند ارتباطات ، قبل و بعد از فایروال ، تعادل بار ، قبل و بعد) را تکمیل کنید. پس از لایه توزیع ، گره تبادل کلید لایه دسترسی ، مناطق عملیاتی کلیدی و غیره) کسب مجموعه داده ، از طریق بیش از یک واحد دستگاه ترافیک شبکه انعطاف پذیر ad-hoc شبکه ، استفاده از فناوری پیشرفته توزیع توزیع جریان SDN ، می شود اپراتور یا شرکت شبکه نظارت بر ترافیک نظارت بر 360 درجه بدون زاویه درگذشت.

هر واحد دستگاه از ماتریس توزیع و توزیع ترافیک SDN ، تراشه ASIC سخت افزاری را برای طبقه بندی پیام و ارسال استراتژیک بر اساس طبقه بندی ، اتخاذ می کند. از یک سو ، عملکرد جریان برای اطمینان از جمع آوری کامل و توزیع بی ضرر به هر تجزیه و تحلیل back-end است. تجهیزات ؛ از یک طرف ، از طریق فیلتر دقیق و طبقه بندی ترافیک ، سیستم تجزیه و تحلیل بر اساس ابعاد مختلف ، ترافیک مختلفی را فراهم می کند و تعداد زیادی از ترافیک پس زمینه را به طور موثری از بین می برد ، که می تواند فشار کارایی در تجزیه و تحلیل back-end را تا حد زیادی کاهش دهد. از طرف دیگر ، ماتریس جمع آوری و توزیع می تواند الزامات دقیق جمع آوری شخص ثالث را در زمان واقعی از طریق API بپذیرد ، و بطور دقیق خروجی یا ذخیره سازی داده های پیام را جمع آوری و یا حتی آن را به تجزیه و تحلیل بصری انتقال دهد. جزء برای تجزیه و تحلیل به لینک خاص / میزبان / ترمینال در یک زمان خاص (مانند Fault Ana لیز ، اشکال زدایی شبکه ، از بین بردن نقاط کور و تهدیدهای امنیتی)

مجموعه مدیریت ترافیک MATRIX / ضبط و توزیع سیستم مدیریت دید

سیستم مدیریت تصویری توزیع و توزیع ترافیک MATRIX یک جزء متمرکز مدیریتی مستقل از مجموعه و توزیع ترافیک زمینه ساز SDN است. بر اساس ایده کنترلر متمرکز SDN ، سطح کنترل و سطح داده های هر واحد ماتریس جمع آوری و توزیع از هم جدا می شوند. و بر روی یک پلت فرم تجسم مبتنی بر وب مدیریت می شود.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

1. تجسم توپولوژی منطقی شبکه حضور کاربر و ارتباط بین نقاط جمع آوری داده ها

جمع آوری و توزیع جریان MATRIX از بین بردن سیستم مدیریت بصری سنتی با محوریت نمای دستگاه کسب ارائه ، جایگزین توپولوژی شبکه کاربر و تجزیه و تحلیل ترافیک به عنوان مرکز ارائه ، اجازه می دهد تا کاربران برای جمع آوری منابع ترافیک در یک نگاه ، به وضوح بدانید که ترافیک از کجا می آید ، به کجا بروید ، نوع توزیع جریان و غیره ، مطمئن شوید که از تجسم جریان کاربر استفاده می کند.

2. نظارت متمرکز و مدیریت استراتژی توزیع ترافیک.

بر اساس سایت های میدان جریان یکنواخت (با انجمن توپولوژی شبکه فعلی) و سیستم تجزیه و تحلیل جریان برگشت از دید یکپارچه و محافظت از ماتریس SDN از پیچیدگی داخلی ، استراتژی کشش فراهم می کند یک جریان متمرکز رابط مدیریت پیکربندی نمایش یکپارچه جریان ، کاربر می تواند بسیار انعطاف پذیر تعریف از جایی که جریان ورودی به هر سیستم تجزیه و تحلیل خروجی است ؛ در همان زمان ، سیستم از پردازش پیام بر اساس ویژگی های مختلف تجزیه و تحلیل برنامه ، مانند زمان سنج دقیق با دقت بالا ، علامت ورودی خاص منبع پیام ، محرومیت از پیام ، کوتاه شدن بار داده پشتیبانی می کند. و غیره ، که می تواند فشار کارایی سیستم تجزیه و تحلیل back-end را به طور مؤثر کاهش دهد.

3. نظارت و تجزیه و تحلیل بصری مدل جریان جریان.

سیستم پشتیبانی از نظارت در تجسم جریان واقعی از هر پیوند دستیابی و لینک خروجی ، پرس و جو روند جریان تاریخی ، مدل سازی و تجزیه و تحلیل دستگاه خودآموزی مدل جریان ، زنگ مبتنی بر مدل جریان و دیگر تجسم مدل پیشرفته جریان.

نوع کارگزار شبکه بسته های پیشنهادی با بستر قابل مشاهده شبکه MATRIX NetInsight ™:


ماژول سیستم کارگزار شبکه بسته های NetInsight ™

قطعات سیستم نام قطعات شرح

اختیاری

ضروری

ماتریس خرید و توزیع ترافیک SDN SDNTAP- X4G24 واحد و توزیع SDN واحد ماتریس ، 24 گیگابیت ، دید 4 گیگابیت SDNTAP ضروری
SDNTAP-X48VPP کسب و توزیع پیشرفته SDN واحد ماتریس ; 48 * 10 گیگابیت دید SDNTAP
SDNTAP-X48 کسب و توزیع SDN واحد ماتریس ، 48 * 10 گیگابیت دید SDNTAP
SDNTAP-C6X48 واحد و توزیع SDN واحد ماتریس ، 48 * 10 گیگابایت ، 6 * 100G قابلیت مشاهده SDNTAP
SDNTAP-FIB-SPLT شکاف نوری ، بر اساس کمیت و نوع پیوندهای نوری اختیاری
قابلیت مشاهده سیستم مدیریت MATRIX MATRIX-SDN-CONTROLLER کنترلر متمرکز ترافیک SDN متمرکز ، سخت افزار مستقل تنظیم شده. ضروری
قابلیت مشاهده سیستم تجزیه و تحلیل NetInsight MATRIX-SDN-ANALYZER قابلیت مشاهده سیستم تجزیه و تحلیل ، پیکربندی سخت افزار مستقل ، رابط تجزیه و تحلیل ترافیک 3 گیگابیت / 10 گیگابیت. اختیاری

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->