خانه محصولاتخدمات امنیت شبکه

شبکه های 5G خدمات امنیتی شبکه و خطر نشت داده ها را با NetTAP به ارمغان می آورد و پاسخ تهدید را تسریع می کند

شبکه های 5G خدمات امنیتی شبکه و خطر نشت داده ها را با NetTAP به ارمغان می آورد و پاسخ تهدید را تسریع می کند

  • شبکه های 5G خدمات امنیتی شبکه و خطر نشت داده ها را با NetTAP به ارمغان می آورد و پاسخ تهدید را تسریع می کند
شبکه های 5G خدمات امنیتی شبکه و خطر نشت داده ها را با NetTAP به ارمغان می آورد و پاسخ تهدید را تسریع می کند
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: MATRIX-TCA-CG
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
5 گرم: سیستم های بی سیم نسل 5 تهدید شکار: یک شبکه را به راحتی اجرا کنید
شبکه 5G: امنیت شبکه و خطر نشت داده ها را بیاورید امنیت 5G: ترافیک باید مدیریت ، نظارت ، تجزیه و تحلیل شود
برنامه های کاربردی: مرکز داده های ارتباط از راه دور ، پخش ، دولت و غیره 5G مورد حمله قرار گرفت: هکر دفاع فعال ، شکار تهدید
برجسته:

امنیت شبکه داده

,

شبکه و خدمات امنیتی

شبکه 5G امنیت شبکه و خطر نشت داده ها NetTAP پاسخ تهدید را تسریع می کند

چه شبکه 5G ، خطرات امنیتی شبکه ، فرصت و چالش را برای ما به ارمغان می آورد؟

2019 ، 5G (سیستم های بی سیم 5 نسل) صنعت در این سال از زمین تجاری آغاز به کار کرد. 5G نه تنها شکل جدیدی از اینترنت پر سرعت را برای میلیاردها انسان در سرتاسر جهان فراهم می کند ، بلکه به یک زیرساخت مهم جدید برای اتصال همه چیز با مزایای آن در زمان واقعی ، سرعت بالا و پشتیبانی همزمان از چند دستگاه تبدیل می شود. اینترنت صنعتی ، اینترنت وسایل نقلیه ، شبکه هوشمند ، شهر هوشمند و شبکه نظامی همه در شبکه 5G توسعه می یابند. اما درست همانطور که ما از قدرت عظیمی که 5G به ارمغان می آورد لذت می بریم ، از سوی دیگر ، خطرات امنیتی بی سابقه با آن همراه است. به خصوص هنگامی که فناوری برش شبکه مرز را محو می کند و فضای شبکه از نزدیک با فضای فیزیکی در ارتباط است ، هکرها نیز از "باد 5G" برای شروع حمله استفاده می کنند و اینترنت اشیا ، اینترنت وسایل نقلیه ، کنترل صنعتی و سایر زیرساخت های مهم را تحمل می کند. تحمل حمله ، تبدیل شدن به یک هدف اصلی. می توان گفت که تحت موج 5G ، امنیت شبکه نیز به یک مسئله قرن ها تبدیل شده است.

تحت موج 5G ، امنیت شبکه با فرصت و چالش روبرو است

5G یک شمشیر دو لبه است. در بازی قدرتمند آینده ، انقلاب فناوری 5G تعیین می کند که یک کشور با چه سرعتی می تواند حرکت کند ، در حالی که توانایی دفاع 5G امنیتی تعیین می کند که کشور تا کجا می تواند حرکت کند.

فرصت های زیر موج 5G: اتصال همه چیز در جهان

5G ، یک اصطلاح فنی جدید ، امروزه کاملاً آشناست. با سه ویژگی باند پهن بزرگ (eMBB) ، قابلیت اطمینان بالا و تأخیر کم (uRLLC) و ارتباط گسترده با انبوه (mMTC) ، سه سناریوی برنامه را با موفقیت ایجاد می کند:

EMBB: میزان بارگیری 10 گیگابایت در ثانیه برای سرویس های پهن باند تلفن همراه با جریان بزرگی مانند فیلم های سه بعدی و فوق العاده hd امکان پذیر است.

URLLC: تأخیر زمانی نظری 5G 1ms است ، بنابراین رانندگی بدون سرنشین ، اتوماسیون صنعتی و مشاغل دیگر در فیلم متوقف نمی شوند.

MMTC: مقدار نظری تعداد پایانه های اینترنت متصل به اشیاء در سلول ارتباطی تک 5G به میلیون ها نفر رسیده است.

طبق اعلام IDC ، تعداد دستگاه های اینترنت اشیاء در سراسر جهان تا سال 2025 به 41.6 میلیارد خواهد رسید. اینترنت صنعتی ، اینترنت وسایل نقلیه ، شبکه هوشمند ، شهر هوشمند و شبکه نظامی همه در شبکه 5G توسعه یافته اند. می توان گفت که از اتصال از مردم و مردم ، به اتصال چیزها ، و سپس به ترکیب چیزها ، فناوری 5G در نهایت دنیای هوشمندانه ای از همه چیز را برای ما ایجاد می کند.

چالش های زیر موج 5G: امنیت شبکه ، ترافیک باید مدیریت ، نظارت ، تجزیه و تحلیل شود.

اما درست همانطور که ما از قدرت فوق العاده ای که 5G به ارمغان می آورد لذت می بریم ، در انتهای دیگر طیف خطرات امنیتی بی سابقه ای قرار دارند:

هنگامی که 5G با اینترنت وسایل نقلیه ، تله پزشکی ، اتوماسیون صنعتی ، شبکه هوشمند و سایر صنایع مهم عمودی با خصوصیات "تأخیر کم + قابلیت اطمینان بالا" ترکیب می شود ، اشیاء و علائم حمله شبکه گسترش می یابد.

هنگامی که 5G از "تجارت بزرگ اتصال" پشتیبانی می کند ، زیر ساخت های مهم تر و معماری های مهم کاربردی را در بالای آن قرار می دهد ، این اهداف با ارزش بالا ممکن است یک نیروی حمله بزرگتر - هکرهای ملی را جذب کنند.

هنگامی که 5G مرز شبکه را شکسته و جهان شبکه را با دنیای جسمی بیشتر ادغام می کند ، حمله به دنیای مجازی به یک آسیب جسمی تبدیل می شود و تأثیر حملات شبکه به صورت نمایی افزایش می یابد.

فقط چند روز پیش ، لی huidi ، معاون رئیس جمهور موبایل چین ، در سخنرانی در مجمع اجلاس صنعت سایبری چین در سال 2019 اشاره کرد که بدون امنیت 5G ، هیچ امنیتی برای صنعت وجود نخواهد داشت.به ویژه 5G به طور گسترده ای در انرژی و انرژی ، حمل و نقل ، تولید صنعتی و سایر صنایع مهم. پس از حمله به شبکه یا حمله ، این کشور به طور جدی ثبات اقتصادی و اجتماعی یک کشور و تولید و زندگی مردم را تهدید خواهد کرد.

برای مقابله با چالش های امنیتی 5G ، اندیشکده ها معتقدند که داده های بزرگ امنیتی ، اطلاعات هوایی تهدید ، پایگاه دانش ، کارشناسان امنیتی و سایر منابع باید یکپارچه شوند. به طور جامع و دقیق فکر کنید ، نه به صورت محلی ؛ از دفاع فعال به جای دفاع استاتیک استفاده کنید ؛ به "قابل رویت ، قابل دفاع" قابلیت های دفاعی امنیتی شبکه برای پاسخگویی فعال.

علاوه بر این ، از آنجا که رونق دوران 5G به تلاش های دولت ، اپراتورها و اقشار مختلف احتیاج دارد ، تحت محیط زیست ایمنی 5G من نیز به صنعت نیاز دارم ، شرکت های امنیتی شبکه و ادارات دولتی با هم کار می کنند ، با هم همکاری می کنیم تا در دوره 5G حمله و تعمیق بیشتری داشته باشیم. دفاع از تحقیقات امنیتی شبکه و پاسخ به آن ، فقط در این صورت می توانیم از افراد ، صنعت و حتی امنیت ملی محافظت کنیم.

کارگزار شبکه بسته بندی شده ماتریس ماژولار طراحی شده در شبکه های 5G چیست؟
با شتاب ساخت باند پهن باند حامل و توسعه سریع شبکه های 3G ، 4G و 5G و با محبوبیت و توسعه فناوری های بزرگ داده و رایانش ابری ، ترافیک داده در حال رشد است و الزامات پهنای باند برای شبکه های ستون فقرات و شبکه های اصلی است. در حال افزایش از سال 2013 ، اپراتورهای اصلی شروع به ارتقاء تدریجی شبکه ستون فقرات کردند. رسانه پیوند انتقال شبکه ستون فقرات هسته اصلی از پیوندهای 10GPOS و 40GPOS به پیوندهای 100G اترنت گسترش می یابد. این به ناچار منجر به بروزرسانی مداوم فناوری جمع آوری و تحلیل داده های بزرگ خواهد شد. در مواجهه با محیط لینک 100GE با ظرفیت پهنای باند بالا ، چگونه به طور موثر نیازهای مختلف امنیت ملی ، نظارت بر امنیت شبکه ، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده های خط لوله هوشمند DPI اپراتور را به یک نقطه داغ در زمینه جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها تبدیل خواهیم کرد.
ارتباطات چنگدو شووی در حال پیگیری جهت توسعه اینترنت و توسعه سیستم دیداری ترافیک MATRIX-TCA-CG (ضبط ترافیک) است و به مجموعه ترافیک و الزامات کاربرد آنالیز بصری در 1GE ، 10GE ، 10G / 40G POS ، 40GE اختصاص داده شده است و پیوندهای 100GE. MATRIX-TCA-CG توابع خروجی فرمان آزاد مانند جمع آوری / جمع آوری جریان شبکه ، جمع آوری ، فیلتر ، حمل و نقل / توزیع و توازن بار را ادغام می کند و یک راه حل کارآمد برای آنالیز جریان ارائه می دهد.

Matrix-TCA-CG یک دستگاه کنترل تجسم داده های شبکه برای چگالی بالا و جریان زیاد 10G / 40G / 100G است.
Matrix-TCA-CG مخصوص جمع آوری داده های پیوندهای 10GE 40GE و 100GE است که به طور گسترده در صادرات اینترنت موبایل ، صادرات IDC ، شبکه استانی و ستون فقرات توزیع می شود.
براساس معماری استاندارد ATCA ، MATRIX-TCA-CG از قابلیت اطمینان بالا در سطح حامل و قابلیت انعطاف پذیری بالا برخوردار است که می تواند با هماهنگی کارت های صفحه عملکردی را برای مقابله با سناریوهای تقاضای بندر از مشخصات و اندازه های مختلف تنظیم کند.

قابلیت مشاهده شبکه با ظرفیت بزرگ 10G / 40G / 100G ضبط ، تجمع و توزیع برنامه کاربردی برای امنیت شبکه های 3G ، 4G ، 5G

سیستم دیداری ترافیک با کارایی بالا و با ظرفیت بالا MATRIX-TCA-CG می تواند برای انجام کسب مقیاس بزرگ از سیگنال یا داده های کاربر در هر پیوندی از شبکه 3G / 4G / 5G اپراتور مستقر شود. سپس از طریق سیستم اندازه ترافیک داده ، ساختار ، رابطه و غیره جمع آوری و تجزیه و تحلیل می شود. پس از تبدیل سیگنال داده نامرئی به یک موجود قابل مشاهده ، کاربر می تواند داده های مورد نیاز مورد نیاز را به مجموعه سیگنالینگ برگشتی با توجه به اطلاعات بازخورد سیستم کپی ، جمع آوری و بارگیری کند. رمزگشایی سیستم برای پردازش پیشرفته.

مشخصات کارگزار شبکه بسته و نوع ماژول

نوع مؤلفه نمونه محصول پارامتر اساسی ملاحظات
شاسی NTCA-CHS-7U7S-DC ارتفاع: 7U ، 7 اسلات ، شاسی ATCA ، پشت پرده 100G 100G ، ورودی 3 ولتاژ بالا DC (240VDC ~ 280VDC) ، ورودی 3 * 2 + 1 ماژولار قدرت اضافی 3000W باید یکی را انتخاب کنید
NTCA-CHS-7U7S-AC ارتفاع: 7U ، 7 اسلات ، شاسی ATCA ، پشت پرده 100G 100G ، ورودی 3 ولتاژ بالا AC (240VDC ~ 280VDC) ، ورودی 3 * 2 + 1 ماژولار قدرت اضافی 3000W
کارت خدمات NT-TCA-SCG10 کارت تبادل 100G ، رابط 10 * QSFP28 با توجه به نیازهای واقعی تجاری انتخاب کنید
NT-TCA-CG10 کارت خدمات 100G ، رابط 10 * QSFP28
NT-TCA-XG24 کارت خدمات 10G ، رابط 24 * SFP +
NT-TCA-RTM-CG10 کارت RTG 100G ، رابط 10 * QSFP28
NT-TCA-RTM-EXG24 کارت 10G RTM ، رابط 24 * SFP +
سیستم نرم افزاری تعبیه شده TCA Visibility NT-TCA-SOFT-PKG باید


مشخصات دستگاه

موارد مشخصات فنی
اندازه شاسی NTCA-CHS-7U7S-DC: 310.45mm (H) 2 482.6mm W (W) 443.6mm × (D)
NTCA-CHS-7U7S-AC: 310.45mm (H) 2 482.6mm W (W) 443.6mm × (D)
NTCA-CHS-16U14S-DC: 708.35 میلی متر (H) 2 482.6 mm W (W) × 502.15 میلی متر (D)
NTCA-CHS-16U14S-AC: 708.35 میلی متر (H) × 482.6 mm W (W) × 502.15 میلی متر (D)
شاسی و توان آداپتور منبع تغذیه
NTCA-CHS-7U7S-DC: ولتاژ بالا DC (240VDC ~ 280VDC)
NTCA-CHS-7U7S-AC: 220V AC
NTCA-CHS-16U14S-DC: ولتاژ بالا DC (240VDC ~ 280VDC)
NTCA-CHS-16U14S-AC: 220V AC
قدرت:
NTCA-CHS-7U7S-DC: تنظیمات کامل حداکثر مصرف انرژی <3000W
NTCA-CHS-7U7S-AC: تنظیمات کامل حداکثر مصرف انرژی <3000W
NTCA-CHS-16U14S-DC: تنظیمات کامل حداکثر مصرف انرژی <5000W
NTCA-CHS-16U14S-AC: تنظیمات کامل حداکثر مصرف انرژی <5000W
الزامات محیطی دمای کار: 0 ℃ 50
دمای ذخیره سازی: -20 ~ 80
رطوبت کار: 5٪ 95٪ ، عدم تراکم
گواهینامه استاندارد Advanced® Specification PICMG® 3.0 R2.0
RoHs ، طراحی شده برای CE ، FCC ، NEBS سطح 3

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->