خانه محصولاتکارگزار شبکه بسته

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده

  • NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده
NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: NetTAP®
گواهی: CCC, CE, RoHS
شماره مدل: NT-FTAP-32QCX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Can Discuss
جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
فیلتر کردن بسته ها: Layer2 - لایه 4 عنوان پروتکل UDP: سر UDP ، IP و MAC
پروتکل APP: FTP ، HTTP ، POP ، SMTP ، DNS ، NTP ، BitTorrent ، Syslog ، MySQL ، MsSQL Strip Header Stripping: هدرهای VxLAN ، VLAN و MPLS
برنامه های کاربردی: مرکز داده های ارتباط از راه دور ، پخش ، دولت ، دارایی ، انرژی ، نیرو ، نفت ، بیمارستان ، مدرسه ، شرک راه حل های مرتبط: قابلیت مشاهده شبکه ، مانیتور شبکه ، امنیت شبکه ، تجزیه و تحلیل شبکه ، مرکز داده ، مدیریت ترافیک ، به
برجسته:

کارگزار بسته بندی vxlan

Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و فراداده

 

تجزیه پیام VxLAN

در زیر پیام پروتکل vxlan است ، قسمت سفید ماشین مجازی برای ارسال پیام است (لایه 2 قاب ، شامل سر MAC و سر لایه حمل و نقل ، بسته IP) ، اضافه کردن سر vxlan برای محتوای مربوط به vxlan ، در front از سرآیند پروتکل UDP استاندارد (هدست UDP ، IP و MAC) برای انتقال پیام در شبکه اصلی استفاده می شود.

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده 0

 

بیرونی ترین بسته های پروتکل UDP برای انتقال در شبکه اصلی استفاده می شود که اساس ارتباط بین vtep و یکدیگر است.

در وسط هدر VXLAN قرار دارد.بعد از اینکه vtep پیام را دریافت کرد ، قسمت قبلی پروتکل UDP حذف شده و منطق VXLAN مطابق این قسمت پردازش می شود که عمدتا طبق VNI به ماشین مجازی نهایی ارسال می شود.

در داخل آن پیام اصلی وجود دارد ، محتوای پیام توسط ماشین مجازی مشاهده می شود.

 

پروتکل VxLAN حاوی 50 بایت بیشتر از پیام اصلی است ، که این نسبت پیوندهای شبکه را که اطلاعات معتبر را انتقال می دهند کاهش می دهد. مهمترین سرآیند vxlan قسمت VNID است ، در حالی که قسمت های باقی مانده عمدتا برای پسوندهای بعدی رزرو شده اند و در حال حاضر به موارد دیگر رها می شوند فروشندگان برای اضافه کردن قابلیت های خود را با.

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده 1

 

اطلاعات مورد نیاز برای پیام کامل VxLAN:

پیام لایه داخلی:

ماشینهای مجازی در ارتباط با یکدیگر یا مستقیماً از آدرسهای IP استفاده می کنند و یا قبلاً آدرسهای IP یکدیگر را از طریق DNS بدست آورده اند و بنابراین آدرسهای لایه شبکه از قبل شناخته شده اند. ماشین مجازی همان شبکه نیاز به برقراری ارتباط دارد و همچنین باید آدرس MAC را بداند. از ماشین مجازی دیگرVxlan به مکانیزمی برای تحقق بخشیدن به عملکرد شبکه سنتی ARP نیاز دارد.

سر VxLAN:

شما فقط باید در مورد VNI ، که معمولاً مستقیماً در vtep پیکربندی می شود ، یا با مرگ نوشتن از پیش برنامه ریزی شده یا به طور خودکار از پیام های داخلی ایجاد کنید ، بدانید.

عنوان UDP:

مهمترین آنها پورتهای مبدا و مقصد هستند که توسط سیستم تولید و مدیریت می شوند و درگاههای مقصد مانند پورت 4789 مشخص شده توسط IANA.

 

سربرگ IP:

سرآیند IP مربوط به آدرس های IP هر دو طرف vtep است ، آدرس منبع را می توان به راحتی تعیین کرد ، آدرس مقصد آدرس ماشین مجازی است آدرس IP میزبان vtep ، و این نیز باید در به نوعی

سربرگ MAC:

اگر آدرس IP vtep مشخص شود ، می توان آدرس MAC را به روش ARP کلاسیک بدست آورد.

 

ساختار شبکه VXLAN

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده 2

NVE(گره Edge مجازی مجازی سازی شبکه) یک نهاد کاربردی برای تحقق مجازی سازی شبکه است.پس از بسته شدن بسته های VM توسط NVE ، شبکه مجازی L2 می تواند بین NVE بر اساس شبکه L3 ایجاد شود. هر دو VSwitch موجود در دستگاه دستگاه شبکه و VSwitch موجودیت سرور می توانند مانند NVE عمل کنند.

 

VTEPنقطه پایانی تونل VXLAN است که در NVE محصور شده و برای کپسوله سازی و unapapsulation پیام های VXLAN استفاده می شود. VTEP به شبکه فیزیکی متصل است و آدرس اختصاص داده شده آدرس IP شبکه فیزیکی است. آدرس IP منبع در پیام VXLAN آدرس VTEP گره است و آدرس IP مقصد در پیام VXLAN آدرس VTEP گره است.یک جفت آدرس VTEP مربوط به یک تونل VXLAN است.

 

VNI(شناسه شبکه VXLAN): شناسه شبکه VXLAN (VNI) مشابه شناسه VLAN است و برای تشخیص بخشهای VXLAN استفاده می شود.ماشین های مجازی از بخش های مختلف VXLAN نمی توانند مستقیماً روی لایه دوم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. VNI نماینده یک مستاجر است ، حتی اگر چندین کاربر نهایی به VNI یکسان تعلق داشته باشند. VNI شامل 24 بیت است و حداکثر 16M پشتیبانی می کند ((2 ^ 24- 1) / 1024 ^ 2) مستاجر.

 

VAP (نقطه دسترسی مجازی): VAP نقطه دسترسی مجازی برای دسترسی به بسته های داده در یک رابط فرعی دو لایه یکپارچه شده است. بسته های جریان مختلف برای دو رابط فرعی دو لایه پیکربندی شده اند ، بنابراین بسته های داده مختلف می توانند به دو مختلف متصل شوند رابط های فرعی لایه.

 

کارگزار بسته های شبکه را برای سربرگ VXLAN در بسته اصلی و فراداده پیشنهاد دهید

 

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده 3

 

NetTAP® Network Packer Broker VXLAN Header Stripping در بسته اصلی و ابرداده 4شبکه NT-FTAP-32QCX TAP NPB.pdf

اطلاعات تماس
Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Jerry

تلفن: +86-13679093866

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Google Analytics -->