خانه محصولاتسوییچ بای پس

حفاظت از پیوند بایگانی امنیت شبکه TAP برای ترافیک استراتژیک بسته های کارگزار

حفاظت از پیوند بایگانی امنیت شبکه TAP برای ترافیک استراتژیک بسته های کارگزار

  • Link Protection of​ Network Security Bypass TAP for Packet Broker Strategic Traffic
 • Link Protection of​ Network Security Bypass TAP for Packet Broker Strategic Traffic

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چین
  نام تجاری: NetTAP®
  گواهی: CCC, CE, RoHS
  شماره مدل: NT-MBYP-CHS-01

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  قیمت: Can Discuss
  جزئیات بسته بندی: کارتن بیرونی به علاوه فوم داخلی
  زمان تحویل: 1-3 روز کاری
  شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
  قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هر ماه
  مخاطب
  توضیحات محصول جزئیات
  حفاظت از دستگاه لینک 1: محافظ کشش جریان سیاست محافظت از دستگاه Lin 2: جریان داده سوئیچ بای پس
  مانیتور شبکه: ابزارهای نظارتی بستگی به بسته ضربان قلب دارند تشخیص ضربان قلب: ضربان قلب را برای آزمایش سلامت در IPS / FW تنظیم کنید
  برنامه های کاربردی:: مرکز داده های ارتباط از راه دور ، پخش ، دولت ، دارایی ، انرژی ، انرژی ، نفت ، بیمارستان ، مدرسه ، شر راه حل های مرتبط:: قابلیت مشاهده شبکه ، مانیتور شبکه ، امنیت شبکه ، تجزیه و تحلیل شبکه ، مرکز داده ، مدیریت ترافیک ، به
  برجسته:

  ethernet tap

  ,

  bypass tap

  پیوند حفاظت از امنیت شبکه بای پس TAP برای ترافیک استراتژیک بروکر بسته

  1.Overviews

  با توسعه سریع اینترنت ، تهدید امنیت اطلاعات شبکه روز به روز جدی تر می شود ، بنابراین انواع برنامه های محافظت از امنیت اطلاعات بیشتر و بیشتر استفاده می شود. این که آیا این تجهیزات کنترل دسترسی دستی سنتی (فایروال) است یا نوع جدیدی از ابزارهای محافظت پیشرفته تر مانند سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) ، پلت فرم مدیریت یکپارچه تهدید (UTM) ، سیستم حمله سرویس ضد انکار (ضد DDoS) ، ضد اسپم Gateway ، سیستم شناسایی و کنترل ترافیک متحد DPI و بسیاری از دستگاه های امنیتی بصورت سری در گره های کلیدی شبکه مستقر می شوند ، اجرای سیاست امنیتی مربوط به داده ها برای شناسایی و برخورد با ترافیک قانونی / غیرقانونی. در عین حال ، در عین حال ، شبکه رایانه در صورت عدم موفقیت ، تعمیر و نگهداری ، به روزرسانی ، تعویض تجهیزات و غیره در یک محیط برنامه تولید شبکه بسیار معتبر ، تأخیر شبکه بزرگی ایجاد می کند یا حتی اختلال در شبکه ایجاد می کند ، کاربران نمی توانند آن را تحمل کنند.

  2.Intelligent Bypass Swtich راه حل برنامه

  حفاظت از دستگاه سری لینک

  شکل 1: خط مشی جریان محافظ جریان عادی داده های کار

  شکل 2: جریان محافظت از ترافیک خط مشی محافظت از گردش داده سوئیچ عبور

  همانطور که در شکل 1 و 2 نشان داده شده است ، محافظ کشش ترافیک خط مشی NetTAP® به صورت سری بین دستگاه های شبکه (روتر ، سوئیچ و غیره) مستقر می شود و جریان داده بین دستگاه های شبکه دیگر مستقیماً به IPS / FW ، NetTAP منتهی نمی شود. ® "محافظ کشش خط مشی" به IPS / FW ، هنگامی که IPS / FW به دلیل اضافه بار ، خرابی ، به روزرسانی نرم افزار ، به روزرسانی خط مشی و سایر شرایط عدم موفقیت ، "سوییچ بای پس" از طریق هوشمند سازی پیام ضربان قلب عملکرد عملکرد کشف به موقع ، و بنابراین دستگاه معیوب را بدون ایجاد اختلال در فرض شبکه ، تجهیزات سریع شبکه را بطور مستقیم متصل کنید تا از شبکه ارتباطی عادی محافظت کنید. هنگامی که IPS / FW بهبود نقص ، بلکه از طریق بسته های ضربان قلب هوشمند تشخیص تشخیص به موقع عملکرد ، پیوند اصلی برای بازیابی امنیت چک های امنیتی شبکه سازمانی است.

  NetTAP® "Bypass switch" دارای یک عملکرد قدرتمند در تشخیص پیام ضربان قلب است ، کاربر می تواند فاصله ضربان قلب و حداکثر تعداد امتحانات را از طریق پیام ضربان قلب دلخواه در IPS / FW برای آزمایشات بهداشتی مانند ارسال پیام بررسی ضربان قلب تنظیم کند. به پورت بالادست / پایین دست IPS / FW ، و سپس از درگاه بالادست / پایین دست IPS / FW دریافت کنید و داوری کنید که آیا IPS / FW با ارسال و دریافت پیام ضربان قلب کار می کند یا خیر.

  3. ویژگی های فنی بای پس از بای پس بای پس زدن TAP

  SpecFlow / FullLink Protection

  NetTAP ® "INLINE Security Bypass Swtich Network based based on Protector Traffic Traffic Strategic Network" از حفاظت سریال برای ترافیک لینک کامل و یک حالت محافظت سریالی برای یک نوع ترافیک خاص پشتیبانی می کند. کاربران می توانند با توجه به شرایط استقرار دستگاه های امنیتی مختلف ، حالت استقرار مناسب را انتخاب کنند.

  حالت محافظت کامل در این حالت ، خط مشی محافظت از ترافیک ، همه ترافیک از پیوند مستقر به دستگاه امنیتی را هدایت می کند و نظارت بر زمان واقعی وضعیت دستگاه امنیتی را انجام می دهد. اگر وضعیت دستگاه امنیتی غیر طبیعی باشد ، محافظ به طور خودکار به حالت بای پس می رود و دسترسی به شبکه را تضمین می کند.

  حالت محافظت از SepcFlow. در این حالت ، خط مشی حفاظت از ترافیک ، برخی از انواع ترافیک مشخص شده توسط کاربر را در پیوند استقرار به دستگاه امنیتی برای پردازش هدایت می کند. ترافیک باقیمانده بدون عبور از دستگاه امنیتی بطور خودکار رد می شود. در حالی که محافظ در وضعیت دستگاه ایمنی برای انجام نظارت بر زمان واقعی ، به محض اینکه وضعیت دستگاه ایمنی غیر طبیعی است ، محافظ به طور خودکار به حالت دور زدن تغییر می کند تا از در دسترس بودن شبکه اطمینان حاصل کند.

  4. مشخصات بایگانی بای پس مشخصات فنی TAP

  نمونه محصول مشخصات فنی
  NT-FBYP-L1X-SR شاسی 1U ، پیوند حفاظت نوری چند حالته 1 * 10GE
  NT-FBYP-L1X-LR شاسی 1U ، 1 * 10GE لینک حفاظت نوری تک حالته
  NT-FBYP-L1G-SX شاسی 1U ، لینک محافظت نوری چند حالته 1 GE
  NT-FBYP-L1G-LX شاسی 1U ، 1 * GE لینک حفاظت نوری تک حالته
  NT-CBYP-L1G شاسی 1U ، 1 * لینک حفاظت الکتریکی GE
  NT-CBYP-L2G شاسی 1U ، لینک حفاظت الکتریکی 2 * GE
  NT-FBYP-L2G-SX5 شاسی 1U ، 2 * GE لینک محافظت نوری چند حالته
  NT-FBYP-L2G-LX شاسی 1U ، لینک محافظت نوری تک حالته GE
  NT-FCBYP-L4XG-SR شاسی 1U ، پیوند حفاظت الکتریکی 2 * GE ، 1 * لینک محافظت نوری چند حالته ، 1 * 10GE لینک حفاظت نوری چند حالته
  NT-FCBYP-L4XG-LR شاسی 1U ، پیوند حفاظت الکتریکی 2 * GE ، 1 پیوند محافظ نوری تک حالته GE ، 1 * 10GE لینک محافظت نوری تک حالته
  NT-MBYP-CHS Bypass Switch.pdf

  اطلاعات تماس
  Chengdu Shuwei Communication Technology Co., Ltd.

  تماس با شخص: Jerry

  تلفن: +86-13679093866

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
  سایر محصولات
  Google Analytics -->